Pani Własnego Życia

O mnie

Cześć!

Nazywam się Natalia i postanowiłam być
Panią Własnego Życia.

Sama długi czas poszukiwałam sposobu na wyciśnięcie z życia jak najwięcej. W sumie nadal poszukuję metody, aby zoptymalizować swoje życie i żyć w sposób jaki pragnę, a nie w sposób, który narzuca nam odgórnie system.

Teraz chciałabym i Wam pomóc w znalezieniu swojej drogi ku szczęściu i życiu na swoich zasadach.

Pani Własnego Życia to kobieta niezależna, świadoma i pewna siebie, realizująca swoje plany i marzenia oraz dbająca o siebie i swoich najbliższych. 

Na blogu znajdziecie mnóstwo inspiracji jak ogarnąć swoje życie i przejść na własny rachunek. Pokażę Wam metody na prowadzenie swojego biznesu w sieci i przedstawię Wam przydatne do tego narzędzia. No i oczywiście tematy związane z selfcare, stylem życia i zdrowiem, bo przecież każda Pani powinna o siebie odpowiednio zadbać.

Moim marzeniem jest pomóc jak największej liczbie kobiet w staniu się pewnymi siebie, świadomymi kobietami biorącymi z życia pełnymi garściami. Bo każda z nas na to zasługuje.

Jeszcze kilka słów o mnie.

W sumie niedawno upieczona żona. Mama dwóch uroczych córek. Od niedawna po 30.

Zawirowania w życiu prywatnym wywiały mnie kilka lat temu za granicę. Tutaj też założyłam rodzinę. Od tego czasu robię wszystko, aby rozwijać się, stać się kobietą niezależną i realizować swoje pasje.

A z pewnością jest to dużo trudniejsze na emigracji. Z drugiej strony jednak emigracja sama z siebie jest też fantastyczną przygodą, wiele uczy i daje szersze spojrzenie na świat. Dlatego chciałaby się też z Wami dzielić moimi spostrzeżeniami z życia za granicą.

Jeszcze będąc w Polsce skończyłam studia z nauk politycznych, choć zawsze moją pasją była psychologia i nauki społeczne. Zawsze też dobrze radziłam sobie z komputerem, dlatego dzisiaj piszę tego bloga. Obejmuje on moje ulubione dziedziny i mam nadzieję, że dzięki temu da Wam pozytywne wartości.

Poza tym uwielbiam spędzać czas w moim ogródku, który dopiero raczkuje, od czasu do czasu przeczytać dobrą książkę a także poznawać nowych ludzi i toczyć z nimi interesujące konwersacje. 

Dlatego bardzo ucieszę się, jak zostawisz komentarz lub napiszesz maila. Będę wiedzieć, że to co tu robię daje Wam jakąś wartość 🙂

%d bloggers like this: