Pani Własnego Życia

O mnie

Dlaczego?

Cześć!

Nazywam się Natalia Lesiuk i od paru lat mieszkam w Niemczech. Życie zmusiło mnie nie raz do totalnej zmiany jego biegu. Zawsze starałam się do wszystkiego dostosować. Jednak w pewnym momencie to zaczęło mnie męczyć i postanowiłam wziąć swoje życie pod kontrolę. Stąd też nazwa tego bloga – Pani Własnego Życia.

avatar Natalia Lesiuk - grafika własna

a dokładniej...

W pewnym momencie parę lat temu poczułam, że życie przecieka mi przez palce. Że stoję obok i się tylko przyglądam. Że to nie ja gram pierwszą rolę w tym spektaklu pod tytułem „To moje życie”.

Parę istotnych spraw wymsknęło mi się z rąk, wiele rzeczy posypało. Mogłam usiąść i płakać, poużalać się nad sobą i przyjąć do świadomości że tak już jest.

Jednak postanowiłam wycisnąć z tego, co jeszcze mam to co najlepsze i spróbować czegoś nowego. Z dala od domu, z dala od przyjaciół, z dala od tego co znam.

Było warto. Dzisiaj jestem w połowie, a może dopiero na początku tej przygody, jaką było wzięcie życia w swoje ręce. Pewnie jeszcze nie jeden ostry zakręt przede mną, ale wierzę, że za każdym z nich rozpościera się kolejny przepiękny widok na nowe możliwości i doświadczenia.

Sama długi czas poszukiwałam sposobu na wyciśnięcie z życia jak najwięcej. W sumie nadal poszukuję metody, aby zoptymalizować swoje życie i żyć w sposób jaki pragnę, a nie w sposób, który narzuca się nam odgórnie.

Teraz chciałabym i Wam pomóc w znalezieniu swojej drogi ku szczęściu i życiu na swoich zasadach.

Pani Własnego Życia to kobieta niezależna, świadoma i pewna siebie, realizująca swoje plany i marzenia oraz dbająca o siebie i swoich najbliższych. 

Na blogu znajdziecie mnóstwo inspiracji jak ogarnąć swoje życie i przejść na własny rachunek. Pokażę Wam metody na prowadzenie swojego biznesu w sieci i przedstawię Wam przydatne do tego narzędzia. No i oczywiście tematy związane z selfcare, stylem życia i zdrowiem, bo przecież każda Pani powinna o siebie odpowiednio zadbać.

Moim marzeniem jest pomóc jak największej liczbie kobiet w staniu się pewnymi siebie, świadomymi kobietami biorącymi z życia pełnymi garściami. Bo każda z nas na to zasługuje.

jeszcze kilka słów o mnie.

W sumie niedawno upieczona żona. Mama dwóch uroczych córek. Od niedawna po 30.

Zawirowania w życiu prywatnym wywiały mnie kilka lat temu za granicę. Tutaj też założyłam rodzinę. Od tego czasu robię wszystko, aby rozwijać się, stać się kobietą niezależną i realizować swoje pasje.

A z pewnością jest to dużo trudniejsze na emigracji. Z drugiej strony jednak emigracja sama z siebie jest też fantastyczną przygodą, wiele uczy i daje szersze spojrzenie na świat. Dlatego chciałaby się też z Wami dzielić moimi spostrzeżeniami z życia za granicą.

Jeszcze będąc w Polsce skończyłam studia z nauk politycznych, choć zawsze moją pasją była psychologia i nauki społeczne. Zawsze też dobrze radziłam sobie z komputerem, dlatego dzisiaj piszę tego bloga. Obejmuje on moje ulubione dziedziny i mam nadzieję, że dzięki temu da Wam pozytywne wartości.

Poza tym uwielbiam spędzać czas w moim ogródku, który dopiero raczkuje, od czasu do czasu przeczytać dobrą książkę a także poznawać nowych ludzi i toczyć z nimi interesujące konwersacje. 

Dlatego bardzo ucieszę się, jak zostawisz komentarz lub napiszesz maila. Będę wiedzieć, że to co tu robię daje Wam jakąś wartość 🙂

Chcesz więcej Pani Własnego Życia na co dzień?

Znajdziesz mnie w tych social mediach - ucieszę się, gdy je zaobserwujesz!

%d bloggers like this: